• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Провадження у справі про адміністративне корупційне порушення Атрошенка закрили (відео)


Провадження у справі про адміністративне корупційне порушення Атрошенка закрили (відео)

Провадження у справі про адміністративне корупційне правопорушення стосовно міського голови Чернігова Владислава Атрошенка закрили. Таке рішення ухвалив 12 червня суддя Деснянського районного суду Чернігова Юрій Кулініч.12 червня адвокат Владислава Атрошенка Дмитро Федоров подав клопотання про закриття провадження. Захисник послався на те, що голосування на виконкомі відбулося 2-го червня 16-го року, і отже закінчився термін давності, передбачений Кодексом України про адмінправопорушення.

Розглянувши клопотання, суд вирішив закрити провадження.


Юрій Кулініч, суддя Деснянського районного суду Чернігова: «Закрити провадження по справі про притягнення Атрошенка Владислава Анатолійовича до адміністративної відповідальності, передбаченої статтею 172 КУПАП, у зв’язку з закінченням строків, передбачених статтею 38 КУПАП. На постанову може бути подана апеляція до Апеляційного суду Чернігівської області протягом десяти днів з дня винесення місцевим судом постанови».

Коментувати результати розгляду справи Владислав Атрошенко не став, сказавши, що у нього немає часу. Нагадаємо, протокол про адміністративне правопорушення стосовно міського голови Чернігова в березні склало Національне агентство з питань запобігання корупції. Підставою протоколу стало те, що Владислав Атрошенко не повідомив про конфлікт інтересів під час голосування на засіданні виконкому міської ради в червні 2016 року. Тоді мер разом з іншими членами виконкому голосував за надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки для підприємства «Сервіс-центр», одним із засновників якого є тесть Владислава Атрошенка Тимофій Бичков.

Сам міський голова своєї вини на попередніх засіданнях не визнавав: сказав, що не знав, що до цього підприємства має відношення його тесть.

«Сівер-центр»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Владислав Атрошенко, постанова суду, «Сівер-центр»

Добавить в: