Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » 8 років служби в поліції, 4 ротації на Схід, а тепер Олександр Гавриленко готується до Ігор Нескорених (відео)8 років служби в поліції, 4 ротації на Схід, а тепер Олександр Гавриленко готується до Ігор Нескорених (відео)

Олександр Гавриленко під пильним наглядом тренера готується до важливої події в своєму житті. Захоплення спортом привело його до національної збірної України, яка в жовтні поїде в Сідней, Австралія, на «Ігри Нескорених» - міжнародні змагання в паралімпійському стилі. А тому, як тільки з’являється вільний від служби в нацполіції час, Олександр відразу біжить в зал.Потрапити на ці змагання стало можливим завдяки минулому Сашка. У нього за плечима 4 ротації на Схід – Красний Лиман, Слов’янськ, Миколаївка, Чорнухине. А в «Іграх Нескорених» можуть брати участь лише поранені військовослужбовці.

Мріяв потрапити на ці ігри Олександр ще минулого року. Але не пройшов відбір. Зробив висновки. І ось він вже серед 15 інших, хто цього року змагатиметься під прапором України.

Дисципліна Олександра це пауерліфтинг. Силовий вид спорту, в якому підіймають штангу. І тут, каже чоловік, головне не перестаратися. Викладатися на повну на тренуванні не потрібно, сили знадобляться на змаганнях.

Про майбутню участь і призові нагороди, як тренер, так і його учень, говорять з обережністю, бояться наврочити.

До жовтня, офіційного старту змагань, національну збірну України чекає 3 спільних збори. Перший розпочнеться вже через декілька днів, куди вирушить і Олександр Гавриленко.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Ігри Нескорених, Олександр Гавриленко, змагання, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект