Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » 16 червня у Чернігові відкриють пляжний сезон. Чи готовий «Золотий берег» приймати відпочиваючих? (відео)16 червня у Чернігові відкриють пляжний сезон. Чи готовий «Золотий берег» приймати відпочиваючих? (відео)

На міському пляжі «Золотий берег» тривають останні приготування перед стартом сезону.

Офіційно головний пляж Чернігова відкриють у суботу, 16 червня. Це на два тижні пізніше, ніж зазвичай, адже через цьогорічний паводок біля 90% пляжу опинилося під водою. Тож довелося чекати поки вона зійде. І тільки після цього інфраструктуру почали відновлювати.За 5 днів до офіційного відкриття пляж готовий на 90%, каже директор «Паркування та ринок» Миколи Гоголя, на балансі якого перебуває «Золотий берег». В понеділок ввечері або у вівторок сюди мають завезти біля тисячі тон кварцового піску. Незабаром будуть готові і проби води.

При в’їзді на пляж, зі сторони Красного мосту, перед дамбою для відвідувачів «Золотого берегу» готують нову автостоянку. Орієнтовно вона буде розрахована на 80-100 машин. Біля входу на пляж для пішоходів вимостили доріжки. Територію приватних будинків відгородять парканом.

Робота на пляжі кипить з 6-ї ранку до 8-ї вечора. Допомагають наводити лад на території курсанти з Академії державної пенітенціарної служби та національна гвардія. Дитячі майданчики та лавочки вже очистили від наслідків підтоплення, спортивні майданчики також готові приймати гравців.

До речі, вже цими вихідними на території «Золотого берегу» відбудеться перший фестиваль пляжного спорту. Урочисте відкриття сезону розпочнеться у суботу об 11-й годині.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: «Золотий берег», пляжний сезон, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект