Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Білорус намагався вивезти з України раритетні листівки (відео)Білорус намагався вивезти з України раритетні листівки (відео)

Чернігівські прикордонники затримали білоруса, який намагався провести через пункт пропуску «Сеньківка» 16 стерео фотографічних листівок датованих 1917 роком. Ці раритетні світлини можуть мати історичну та культурну цінність, а тому були вилучені і направлені на експертизу.

На водія складено протокол про порушення митних правил. Повідомляє Державна прикордонна служба України.Цю інформацію Суспільному підтвердив Олег Слободян, прес-секретар голови Державної прикордонної служби України. Фотографії вилучили і відправили на експертизу. Чернігівський колекціонер Костянтин Ягодовський підтвердив цінність вилучених експонатів, зазначивши, що зображення на світлинах об’ємне. Це і є ефект 3Д, тільки йому більше ста років. Серед старовинних ЗD-світлин колекціонер впізнав дві з видами Чернігова, навіть показав точку, з якої фотограф знімав в’їзд у Чернігів більш як сто років тому. У колекції Костянтина Ягодовського є подібні листівки.Сюжет телеканалу «Новий Чернігів», «Сівер-центр»

Теги: раритет, листівки, кордон, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект