Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Черги на пункті пропуску у Сеньківці: росіяни повільно пропускають фури (відео)Черги на пункті пропуску у Сеньківці: росіяни повільно пропускають фури (відео)

На міжнародному пункті пропуску «Сеньківка» в Городнянському районі черги з автівок. Станом на 18 годину в черзі на виїзд більш ніж 130 вантажних автомобілів. Про це Суспільному повідомили в прес-службі Держприкордонслужби. Попередньо, причиною непропуску та повернення авто росіянами є нібито проведення посиленого контролю перед святкуванням Дня Росії.Четвертий день на міжнародному пункті пропуску «Сеньківка» в Городнянському районі стоїть черга з вантажних автомобілів. Деякі з водіїв фур не можуть перетнути кордон з Російською Федерацією понад добу.

На пункті пропуску вишикувалась черга з вантажівок. Ми нарахували 137 машин. Переважно з Молдови, Сербії, Туреччини.

Ці турецькі далекобійники чекають на кордоні понад 15 годин. Сплять і варять їсти просто на місці.

Далекобійники, в основному, везуть овочі та фрукти. Кажуть: таких черг не бачили давно.
Василь Бойко – начальник відділу Чернігівського прикордонного загону.

«Накопичення здійснюється в зв’язку з повільною роботою російською стороною. Вже протягом четвертої доби у них здійснюється посилені заходи з оглядової роботи в безпосередньо тих транспортних засобів, як на вхід, так і на вихід з країн. Легкові автівки безпосередньо перетинають державний кордон без ніяких ускладнень, без ніякого накопичення».

«Сівер-центр»

Теги: фури, кордон, День Росії, росіяни, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект