Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » На Масанах на 5 днів перекрили вулицю Незалежності. Які незручності відчули на собі чернігівці (відео)На Масанах на 5 днів перекрили вулицю Незалежності. Які незручності відчули на собі чернігівці (відео)

З 11 червня у Чернігові перекрита вулиця Незалежності. На головній дорозі мікрорайону Масани розпочався капітальний ремонт. На окремих ділянках легковики пропускають, громадський транспорт об’їжджає сусідньою вулицею.Дорогу по вулиці Незалежності на Масанах ремонтує ШБУ №14. Поки виконроб міряє товщину укладеного асфальту, жителі мікрорайону шукають маршрутки.

Старий асфальт з цієї дороги зняли минулого тижня. 11 червня перекрили ділянку від місцевого ринку до кінцевої зупинки на вулиці Незалежності. Частину легковиків патрульні пропускають, вантажний транспорт та маршрутки завертають.

35-й автобус на Незалежності не заїжджає, їде на ЗАЗ по Любецькій. У решти громадського транспорту на час ремонту кінцева зупинка на Забарівці – там, де й у 15 маршрутки.

Новий асфальт на Незалежності покладуть від кінцевої зупинки до кругового перехрестя.

«Сівер-центр»

Теги: ремонт дороги, об’їзд, Масани, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект