Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові шукають місце для вигулу тварин (відео)У Чернігові шукають місце для вигулу тварин (відео)

Громадські активісти шукають, де в Чернігові можна вигулювати собак. Однак таких місць лише 3: в Ялівщині, Березовому гаю та мікрорайоні Масанів. Та й вони як слід не облаштовані. В місцях вигулу тварин повинні бути спеціальні контейнери для екскрементів.Гуляти зі своїми улюбленцями можна не ближче ніж за 40 м до будинку та на зеленій зоні, а також за господарською частиною багатоповерхівок. Однак, не на дитячих майданчиках, пояснює Світлана Чікірісова. Втім, активісти нарікають, що в місті нині межі дитячих майданчиків чітко не окреслені.

Ще й не кожен власник тварин поспішає прибирати за своїми улюбленцями. Та й самі підраховують, що таке прибирання дороге для господарів чотирилапих. Адже лише спеціальні пакети для прибирання коштують щонайменше 35 гривень за 100 шт.

Втім, найперший професійно облаштований майданчик для вигулу тварин найближчим часом почнуть облаштовувати в Березовому гаю. Там мусять бути й спеціальні урги і огороджена територія.

Сюжет: Garmata TV

Теги: тварини, собака, Garmata TV

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект