Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Від ПТУ до корпусу академії. Як ремонтують приміщення 6 училища і що там буде? (відео)Від ПТУ до корпусу академії. Як ремонтують приміщення 6 училища і що там буде? (відео)

Нова система опалення, капремонт даху, доріжки, газони і сучасне поле. Пенітенціарна академія приводить до ладу свій, так званий, 3-й корпус, колишнє 6 училище.Олексій Тогочинський, ректор Академії державної пенітенціарної служби: «Я хочу вас запевнити, що через рік тут буде зовсім інший стан, зовсім інші умови. І повірте, в цьому залі ми будемо проводити всеукраїнські змагання і по волейболу, і по міні-футболу, там де бере участь збірна команда нашої академії».

Це приміщення передали академії в лютому 2018. Воно звільнилося після об’єднання будівельного та деревообробного ліцею через економічну доцільність. Проектна потужність приміщення 450 учнів та учениць. Але останні кілька років будівля була заповнена лише на третину. У 2015-2016 роках деревообробний ліцей набирав 78 та 55 учнів відповідно. Для академії ж це приміщення важливе, оскільки заклад розвивається, збільшуючи кількість спеціальностей і відповідно тих, хто навчається.

В рік в цьому приміщенні навчатимуться і проходитимуть підвищення кваліфікації близько тисячі людей. Хоча приміщення в жахливому стані, але головною умовою при виборі була територія, адже академії необхідний ще один спортзал і футбольне поле.

Леонід Малишенко, проректор з економічних питань академії ДПтС: «Планується футбольна площадка, баскетбольна площадка, тенісний корт і 4 бігові доріжки зі штучним покриттям».

До того ж на відкритий спортивний майданчик пускатимуть і чернігівців, котрі живуть поруч.

Пенітенціарії кажуть, з їхнім приходом сюди має стати спокійніше, адже територія буде цілодобово під охороною.

За приклад наводять свій другий корпус, колишній готель «Брянський», який прокуратура через суд повернула у державну власність. Потім його так само, як і приміщення 6 училища, котре теж є державною власністю, передали академії. В другому корпусі навчальних приміщеннях вже зробили ремонти. Два поверхи там під гуртожитком для курсантів і курсанток. Тут же факультет пробацій. Єдиний в Україні, котрий випустить спеціалістів для реформованої системи.

У відновлення будівлі і території 6 училища, за попередніми підрахунками, треба близько 15 мільйонів гривень, котрі академія готова вкласти.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: пенітенціарна академія, ремонт, 3-й корпус, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект