Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Легка промисловість Чернігівщини. З чим зустрічають професійне свято? (відео)Легка промисловість Чернігівщини. З чим зустрічають професійне свято? (відео)

Легковики, яким працюється досить не легко, в Україні відзначають у неділю своє професійне свято. Легка промисловість на Чернігівщині свого часу мала неабиякі економічні показники. З часом одні підприємства закрилися, інші з’явилися. При цьому легковики регіону готові нарощувати обсяги виробництва.Так, згідно з інформацією Головного управління статистики області, на підприємствах із виробництва текстилю, одягу, шкіри та інших матеріалів працює близько 4 тисяч осіб, або кожен 9-й працівник промисловості області. При цьому на Чернігівщині дуже гостро відчувається дефіцит швачок та інших фахівців на діючих фірмах.

Торік підприємства галузі реалізували продукції більш ніж на мільярд гривень. За цим показником вийшли на 4 місце серед переробників області. При цьому саме на Чернігівщині виробляється 5% продукції легкої промисловості всієї України. Невипадково щорік тому саме в Чернігові відбувся загальноукраїнський форум легковиків, в якому взяв участь прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Тоді він побував на «Чексілі» та поспілкувався з представниками галузі.

Нагадаємо, тоді на всеукраїнському форумі підприємств легкої промисловості Володимир Гройсман обговорював з представниками галузі та керівництвом регіону проблеми текстильної промисловості. Вони разом шукали шляхи їх подолання та обговорювали питання, як у секонд-хенду відвоювати внутрішній ринок, а також вийти з українським товаром на європейський.

Минулого року в галузі вперше намітилися позитивні зрушення. У 2017 році Чернігівська область експортувала товарів легкої промисловості на 59 мільйонів доларів США, що становило майже 10% від загального експорту товарів. Найбільшим попитом вони користувалися на ринках в Румунії, Білорусії, Польщі, Франції, Італії, Нідерландів. Із закордону до нас завезено товарів легкої промисловості на 72 мільйони доларів США, з них майже третина це давальницька сировина.

У 2017 році підприємства легкої промисловості за рахунок усіх джерел фінансування освоїли 56 мільйонів гривень капітальних інвестицій. Інформує Головне управління статистики області.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: легка промисловість, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект