Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Випробовування дорожньої техніки. Чи придбає водоканал асфальтовий каток? (відео)Випробовування дорожньої техніки. Чи придбає водоканал асфальтовий каток? (відео)

Поривів на мережах водопроводу та каналізації за зимовий період у Чернігові трапляється чимало. До того ж з весни КП «Чернігівводоканал» розпочало планові ремонти мереж. Але через завантаження дорожньо-ремонтних підприємств, асфальтувати вже відновлені ділянки трубопроводів просто нема кому. От і стоять не заасфальтовані латки засипані щебенем, як на вулицях міста, так і на прибудинкових територіях, в очікуванні поки у ремонтників нарешті з’явиться вікно.Аби прискорити процес, у «Водоканалі» шукають шлях самостійного асфальтування місць проведення робіт. Як з’ясувалося, і фахівці, і техніка для цього є, не вистачає лише асфальтового катка. Без нього належної якості робіт не отримати, кажуть фахівці.

Продемонструвати на практиці можливості сучасної дорожньої техніки взялася одна з українських компаній.

Каток британського виробництва вирізняється невеликими габаритами і призначений в першу чергу для роботи на невеликих ділянках і у дворах. До того ж він наче зроблений з двох половинок і від того доволі маневрений.

Для тесту обрали дві ділянки біля будинку на проспекті Перемоги, де «Водокал» проводив аварійні роботи.

Питання про виділення коштів на придбання катка, а це понад мільйон гривень, залишається відкритим. «Чернігівводокал» сподівається на допомогу міської ради, адже благоустрій території загальноміська справа. Далі черга за тендером.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: каток, асфальт, Чернігівводоканал, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект