Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Нові правила користування чернігівським міським електротранспортом (відео)Нові правила користування чернігівським міським електротранспортом (відео)

Нові правила користуванням міським електричним транспортом прийняті у Чернігові. Їх затвердили на засіданні виконкому 7 червня. Там передбачено введення електронних квитків у громадському транспорті. Це черговий крок у напрямку впровадження автоматизованої системи оплати проїзду пасажирами.Нагадаємо, у грудні минулого року відбувся конкурс з визначення суб’єкта господарювання для виконання функції оператора автоматизованої системи оплати проїзду в електротранспорті.

Наразі реалізується наступний етап, який має змінити діючу систему розрахунку на сучасну та модернізовану. Затверджені правила визначають права та обов’язки пасажирів. Також регулюють порядок проїзду і його оплату.

Варіанти проїзних документів розглядаються – як електронні так і паперові. Квитки продаватимуть та поповнюватимуть у терміналах та в торгівельній мережі.

Розглядається 4 види тарифних планів: разовий, електронний, місячний проїзний та пільговий.

Наталія Сікач, заступник начальника Управління транспорту ЧМР: «Мета – розповсюдити на весь громадський транспорт електронний квиток, щоб у нас був порядок, щоб ми могли порахувати пасажирів. Це для нас зручно. А для пасажира, це можливість, наприклад, пересісти з одного виду транспорту на інший – з тролейбуса на автобус чи з автобуса на автобус – розрахуватися карткою. Також планується зробити тариф на картці трохи нижчим, ніж коштує разова поїздка».

Вартість проїзду за додатковим тарифним планом визначаються рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради. Перелік пільгових категорій громадян та сфера використання проїзних документів з пільговим тарифним планом встановлюється чинним законодавством України та Чернігівською міською радою. Особи, які мають право на пільговий проїзд, отримають відповідні проїзні документи в уповноважених органах.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: проїзд, електротранспорт, тролейбус, міський транспорт, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект