Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Випускники Чернігівщини оскаржують результати ЗНО з іноземної мови (відео)Випускники Чернігівщини оскаржують результати ЗНО з іноземної мови (відео)

До десятка апеляцій надійшор з Чернігівщини, загалом їх в Україні 65. Випускники шкіл оскаржують результати зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови. Вперше тестування включало обов’язкову складову- аудіювання, сприйняття тексту на слух. Після іспиту випускники шкіл почали скаржитися на погану якість звуку та вимову дикторів. Випускники стверджують, що помилялися через погану якість звуку.ЗНО з іноземної мови абітурієнти складали у 6-ти пунктах тестування у Чернігові. Зокрема, і в 11-му колегіумі. Нарікань на якість звуку у випускників шкіл не було, сказав Суспільному заступник директора. Одну апеляцію написали через вимову диктора. Не було нарікань на якість звуку і у 19 школі.

Напередодні проведення ЗНО до навчальних закладів завезли нову техніку і провели наради з педагогами, як ними користуватися. За допомогою тестового диску перевірили якість звучання.

Випускники, скарги яких на аудіювання під час складання ЗНО з англійської мови будуть задоволені, зможуть повторно його скласти 4 липня.

«Сівер-центр»

Теги: ЗНО, іноземна мова, скарга, аудіювання, англійська мова, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект