Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Близько 70-ти учасників змагалися за Відкритий кубок Сіверщини з велоспорту на шосе (відео)

Близько 70-ти учасників змагалися за Відкритий кубок Сіверщини з велоспорту на шосе (відео)

У Чернігові вперше провели відкритий кубок Сіверщини з велоспорту на шосе. Змагання влаштували на регіональній трасі Чернігів-Пакуль-Славутич.Андрій Дериземля, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧМР: «Дуже приємно, що такі змагання і такого досить серйозного рівня проводяться у Чернігові. На чемпіонаті виступають представники з різних країн. Навіть на ці змагання приїхали досить відомі спортсмени».

19 та 20 травня позмагатися у швидкості та майстерності приїхали велосипедисти з різних куточків України.

Змагання мають на меті популяризувати та збільшити інтерес до велоспорту не залежно від віку та підготовки. Разом з професійними спортсменами дистанції долали і зовсім юні велосипедисти. 11-річний Михайло Лавренко велоспортом почав займатися лише минулої осені і вже змагається у індивідуальній гонці на 15 км.

Учасників відкритого кубку Сіверщини, а їх було близько 70, розділили на декілька вікових категорій – 14-16 років, 17-27, 28-44, 45-59 років та 60 і старші.

В перший день вони змагалися в індивідуальній гонці на 15 км. В другий влаштували групову гонку на 80 км.

Переможці забрали додому медалі, грамоти та грошові винагороди.

У командному заліку 3 місце посіли чернігівці, друге – команда з Дніпра, а кубок переможців вибороли кияни.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: кубок Сіверщини, велоспорт, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект