Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Навчальний рік добігає кінця. Претендентів на медалі побільшало? (відео)

Навчальний рік добігає кінця. Претендентів на медалі побільшало? (відео)

Останній дзвоник для чернігівських школярів пролунає 25 травня.Навчальний рік добігає кінця. Дітлахи в очікуванні літніх канікул, а випускники у передчутті відповідальних іспитів. Державна підсумкова атестація для учнів 11-х класів буде проведена у формі ЗНО з 22 травня по 13 червня. Про це під час ранкової наради у мерії повідомив начальник управління освіти Василь Білогура.

Василь Білогура, начальник управління освіти ЧМР: «ЗНО складається з трьох предметів: українська мова і література, математика або історія України та предмет за вибором учня. Документи про повну загальну середню освіти заплановано вручити випускникам 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Чернігова 22, 23 та 24 червня. Документи про отримання базової загально-середньої совіти випускникам 9-х класів планується вручити 12 та 15 червня».

89 випускників міста є претендентами на отримання золотої медалі за успішне навчання. А 18 школярів мають можливість отримати срібну.

В Управлінні освіти вже прогнозують майбутній набір школярів. До першого класу планують піти понад 3 тисячі юних школярів, а до 10 класу – 1700 учнів.

І поки навчальний рік добігає кінця вчителі проходять навчання аби вже у вересні викладати за принципом нової української школи.

Василь Білогура: «У вересні 2018 року буде стартувати нова українська школа в усіх закладах загально-середньої освіти не тільки міста Чернігова, а і України. І саме тому на сьогоднішній день вчителі, які будуть викладати в початкових класах і взагалі педагогічні працівники, проходять додаткове навчання та сертифікацію. І тільки наявність сертифікату надасть їм можливість і право викладати в перших класах».

За підсумками навчального року та за результатами олімпіад різного рівня у 5-ку кращих шкіл міста увійшли: школа №1, 15 ліцей, гімназія №11, школа №12 та 32 ліцей.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: останній дзвоник, школярі, Василь Білогура, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект