Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Акція протесту під облрадою. Що вимагають? (відео)Акція протесту під облрадою. Що вимагають? (відео)

Скасувати існуючу мажоритарну систему та невідкладно прийняти новий виборчий кодекс, в якому буде закріплена пропорційна система з відкритими регіональними списками. З такими вимогами 15 травня зібралися під стінами Чернігівської обласної ради представники деяких політичних сил і громадських організацій з мирною акцією.Віктор Тарасов, депутат Чернігівської міської ради: «Протягом цієї каденції прийняти відповідні зміни та щоб на майбутніх парламентських виборах, які відбудуться восени 2019 року, вже була пропорційна виборча система з відкритими виборчими списками».

Олександр Ясенчук, голова ГО «Самооборона майдану»: «Виборчий кодекс, який зараз буде прийнятий, зробить чимало для наведення порядку в нашій державі. І олігархи будуть мати менше шансів потрапити у Верховну Раду».

Максим Богомаз, депутат Деснянської районної ради: «Треба обирати за програмою, а не за гроші і за вигляд людини, яка вона є, а тільки за програмою, що він робить і що він робив до цього».

Не багаточисленні учасники акції підписали звернення до обласної ради з вимогою звернутися до Верховної Ради щодо зміни виборчого законодавства. Подібні заходи пройшли і в інших регіонах України.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: акція протесту, виборче законодавство, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект