Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Які школи кращі в Чернігові? Коли запрацює притулок для тварин? (відео)Які школи кращі в Чернігові? Коли запрацює притулок для тварин? (відео)

Дитячий садок у мікрорайоні Масани планують здати в експлуатацію вже наприкінці 2018 року.Новий освітній заклад обійдеться місту за попередніми підрахунками у 70 мільйонів гривень. Але вартість буде збільшуватися, оскільки у планах збудувати ще й третій поверх будівлі. Про це під час ранкової наради у мерії повідомив очільник міста Владислав Атрошенко.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «У нас будівництва подібного рівня не було об’єктів аж 26 років».

11 травня у Чернігові відкрили новозбудований корпус променевої терапії, де відтепер проводитимуть надскладні операції завдяки сучасному лінійному прискорювачу. Втілити ідею побудови новітнього медичного центру вдалося завдяки спільним зусиллям всієї громади та колективу онкологічного диспансеру. Але на цьому зупинятися не планують, це лише перші кроки у розвитку сучасної медицини в обласному центрі.

При цьому під час традиційної ранкової наради в мерії міський голова висловив своє незадоволення терміном будівництва притулку для тварин. Начальник управління ЖКГ Ярослав Куц зауважив, що приміщення майже готове і наразі ведуться внутрішні роботи. А вже з липня його можна передати організації, яка займатиметься відловом та стерилізацією тварин.

Розвиток транспортної інфраструктури міста проблема, яку обговорюють майже на кожній щотижневій зустрічі в мерії. Оскільки тролейбусний парк застарілий, використовувати кошти на ремонт зношеного транспорту не має сенсу, зауважив Владислав Атрошенко. Тож розглядають 2 варіанти: або придбання тролейбусів з запасом автономного ходу, або ж 100% електробуси, які використовують значно менше електроенергії.
Закупівля електробусів передбачає побудову підстанцій на кінцевих зупинках маршруту, аби заряджати їх акумулятори. А це також чимало коштує.Інклюзивна освіта, покращення матеріально-технічної бази та нововведення в Українські школі. Про це все звітував начальник управління освіти на нараді у міського голови.

За рейтингом цього року, в 5-ку кращих шкіл увійшли: школа №1, 11, 12, 15, 32.

Озвучив очільник освітянського сектору і школи, що найменше проявили себе: 17, 4, 10.

Останній дзвінок цьогоріч буде 25 травня. За словами Василя Білогури, прогнозований набір на наступний навчальний рік до перших класів 3126 учнів, до 10-х – 1741 учень.

Ситуація стосовно 10-ї школи досі під пильним оком громадськості. Наразі питання аварійного закладу у юридичний площині.

З настанням сприятливих погодних умов в місті розпочались ремонтні роботи міждворових проїздів. До того ж міський очільник запропонував перерозподілити кошти на ремонт підземного переходу на Шерстянці. За словами Ярослава Куца, управління ЖКГ вже взялось за розроблення проектної документації для підземки.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів», «Дитинець»

Теги: нарада, міська рада, «Новий Чернігів», «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект