Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові обирали найкрасивішу школярку (відео)У Чернігові обирали найкрасивішу школярку (відео)

Краса врятує світ.У суботу в музично-драматичному театрі імені Шевченка вперше відбувся конкурс «Міс шкільна красуня – 2018». У ньому брали участь 16 дівчат віком від 14 до 17 років.

Організатори розповідають, що здійснили свою мрію та створили конкурс краси для дівчаток. Віталій Панченко голова громадської організації «Демократія майбутнього» каже, захід благодійний.

Віталій Панченко: «Деньги мы собираем для родильного дома. Есть такой благотворительный фонд, который называется «Пусть мама услышит». Мы решили помочь детям-сиротам, поэтому и организовали такое мероприятие».

16 дівчаток з різних шкіл Чернігова вийшли на сцену аби показати себе у всій красі. 5 виходів-дефіле оцінювало почесне журі. Кажуть, головне аби дівчина була впевненою на сцені.

Існує міф, що перед конкурсами краси зазвичай дівчата сидять на дієтах, інтенсивно ходять до спортзали та намагаються не їсти після 6-ї години вечора. Ми поцікавилися, як готувалися до конкурсу наші красуні.

Владислава Вільчинська, учасниця конкурсу: «В спортзал не ходила, кушала, что хотела. У меня от природы фигура нормальная».

Марія Бистревська, учасниця конкурсу: «Я занимаюсь спортом, а на диетах не сижу».

На конкурсах краси завжди присутня конкуренція, адже десь одна краща, у іншої ноги довші, а у третій волосся пишніше. Але наші учасниці кажуть, що на «Міс шкільна красуня – 2018» може і присутнє почуття змагання, але все ж таки вони більш дружні та підтримують стосунки поза конкурсом.

Окрім дівчат учасниць виступали ще й маленькі моделі, які трималися на сцені не гірше, ніж конкурсантки.

Аби розрядити обстановку, для глядачів виступала студія сучасного танцю.

У боротьбі за звання «Найкрасивішої школярки міста» титул «Міс шкільна красуня» виборола Аліна Кеня.

Завдяки підтримці чернігівської публіки та рідних, усі отримали позитивні емоції та незабутні спогади з конкурсу краси.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: конкурс краси, школярки, «Міс шкільна красуня – 2018», «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект