Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » П'ять днів школярі з усієї області житимуть у наметах, варитимуть собі їжу і змагатимуться. Навіщо? (відео)П'ять днів школярі з усієї області житимуть у наметах, варитимуть собі їжу і змагатимуться. Навіщо? (відео)

Без Інтернету, в наметах та майже з військовим розкладом п’ять днів проведуть 400 школярів області на березі Десни. Вони учасники обласної військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).Петро Степовик, директор Центру патріотичного виховання: «Зареєструвалось у нас 40 команд, а це близько 400 дітей. Якщо взяти загальний склад делегації, то всього тут буде перебувати близько 500 учасників».

Це Олег, він з команди з Менщини, разом іще з 9 учасниками хлопець встановлює намети.

А тут розмістились учасники гри з Куликівки. Дівчата та хлопці ще не встигли розкласти свої речі. В очі одразу кидається чимала кількість продовольчих запасів. Окрім того, що діти змагатимуться, вони ще мають самостійно забезпечити себе всім необхідним – від прибирання табору до приготування їжі.

На всяк випадок, кажуть по секрету учасники, аби не залишитись голодними брали з собою сало.

Аби вийти у фінал, тобто в обласні змагання, команди здобували першість спочатку в районних і міських іграх. Так учні 32-го ліцею Чернігова представляють обласний центр: «Патріоти, на сине небо, за жовте колосся, ми будем боротись, щоб краще жилося».

Кажуть, до змагань готувалися 2 місяці. Єдине, за що переймаються, чи пройдуть орієнтування у лісі – це завдання перше і одне з важливих.

Окрім перевірки фізичної витривалості, під час різних завдань команди мали підготувати творчий виступ. Чернігівці будуть дивувати танцями зі зброєю.

І нарешті, почесне відкриття і п’ять насичених днів попереду.

Та команда, яка візьме першість, представлятиме область на всеукраїнських змаганнях.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: військово-патріотична гра, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект