Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Терпсихора зібрала танцюристів (відео)Терпсихора зібрала танцюристів (відео)

Терпсихора об’єднує таланти. Під таким гаслом вже 2 рік поспіль проходить обласний фестиваль конкурс хореографічного мистецтва.Цими вихідними до Чернігова завітало багато талановитих хлопчиків та дівчаток, які готові показати все, на що здатні. Тож своїм гарним настроєм та танцем вони будуть дивувати і запалювати сцену.

За правилами конкурсу, в перший день змагань свої таланти продемонструють дітлахи з області, на другий вже чернігівці. Загалом у фестивалі більше 70 учасників. За жанрами обмежень немає.

Усі колективи різні, талановиті та у кожного свій стиль танцю, тож визначати переможця буде компетентне журі, у якого свої критерії.

До конкурсу усі колективи готувалися довго, адже як кажуть, терпінням та працею всього добудеш. Керівник одного з колективів розповіла, що після того, як терпсихора переросла до обласного рівня, вони отримували тільки перші місця. Сьогодні ж дітлахи налаштовані на гран-прі.

Колектив «Мрія» приїхав із села міського типу Лосинівка. Вони розповідають, що не вперше беруть участь у конкурсі, тож не дуже хвилюються, адже перемагати вже звикли.

Переможці отримають багато подарунків: значки, дипломи та кубок. Та для наших учасників це ще не все – журі обирає найкращий колектив, який і отримає гран-прі. Але найголовніше для артиста, це оплески, які лунають з зали.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: танці, терпсихора, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект