Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Мешканці села Старий Білоус після повені порахували збитки і чекають на компенсацію від влади (відео)Мешканці села Старий Білоус після повені порахували збитки і чекають на компенсацію від влади (відео)

Життя після повені. Жителі села Старий Білоус, що під Черніговом, які постраждали під час квітневого водопілля, повернулися додому. Місяць тому вода стояла у подвір’ях та в домівках. Селяни порахували збитки і очікують на отримання компенсації від місцевої влади.За допомогою люди звернулися до чиновників.

Микола Нехай, Старобілоуський сільський голова пояснює: «Тим людям, які постраждали в результаті підтоплення, житлові будинки яких постраждали, ми виплачуємо компенсацію від 1,5 до 2 тисяч згідно рішення сесії. Зараз виплата ця в процесі, протягом 10 днів люди повинні отримувати вже кошти на ремонт. Звичайно, що цих коштів недостатньо, для того, щоб відшкодувати всі збитки, які люди отримали внаслідок повені, але на сьогоднішній день в бюджеті коштів більше на компенсацію немає».

Тепер жителі Старого Білоуса наводять лад після цьогорічної повені й думають, як не пустити воду в двори на майбутнє.

«Сівер-центр»

Теги: повінь, збитки, Старий Білоус, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект