Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Стартували «Сіверські вечори» (відео)Стартували «Сіверські вечори» (відео)

У місті розпочався XVIII міжнародний фестиваль «Сіверські музичні вечори».Шанувальники класичної музики тривалими оплесками зустріли учасників першого концерту. Головний оркестр фестивалю під орудою Миколи Сукача та прославлену хорову капелу «Думка». В програмі реквієм Моцарта.

Але спочатку на глядачів чекав сюрприз. Фестивальна прем’єра твору «Молитва за Україну» Чернігівського самодіяльного композитора Володимира Бондаренка. За диригентським пультом був сам автор музики.

На гастролях в Європі заупокійна меса Моцарта у виконанні нашого симфонічного оркестру прозвучала 12 разів протягом 2 тижнів. Реквієм один із тих класичних творів, який часто виконується у залах світу.

Програма фестивалю класичної музики традиційно насичена і цікава різножанровими концертами. У виконанні оркестру «Філармонія» та солістів з України, Німеччини, Росії, Швейцарії, Південної Кореї прозвучать твори Рахманінова, Чайковського, Мусоргського, Брамса, Моцарта, Шопена, П’яццолли та інших відомих композиторів.

На час проведення «Сіверських музичних вечорів» поціновувачі класики живуть подіями фестивалю.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: «Сіверські музичні вечори», «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект