Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Дівчина з Чернігівщини стала героїнею проекту «Битва екстрасенсів» (відео)Дівчина з Чернігівщини стала героїнею проекту «Битва екстрасенсів» (відео)

У програмі Битва екстрасенсів 18 від 13.05.2018 вас чекає новий 10 випуск містичних подій. І знову ясновидці зустрінуться з п’ятьма незнайомцями. Серед яких Олена з Чернігівщини, а саме зі Сновського району, яка звернулася по допомогу до ясновидців, аби розібратися в життєвих проблемах і дізнатися правду про смерть близької людини.

У їхньому житті були яскраві, але не завжди щасливі відносини з чоловіками. Ясновидцям потрібно знайти жінку, яка тричі виходила заміж за розрахунком. Чи зможуть вони впоратися з поставленим завданням? І чим всіх шокує шаманка Сейраш? Також ясновидцем належить з’ясувати, хто винен у смерті хлопця Валерія на дорозі — демони чи люди … Батьки пишалися хлопчиком, він був авторитетом серед друзів і користувався популярністю серед дівчаток. Валерій пішов відзначати Старий Новий рік в п’ятницю 13-го разом з друзями, але додому хлопець так і не повернувся. Пізніше стало відомо, що хлопчика збила машина. Валерій помер через кілька днів в реанімаційній палаті. І тільки коли хлопчика поховали, батьки зрозуміли, що смерть сина має багато загадок. Чи вийти у екстрасенсів їх розгадати? І хто ж насправді винен у загибелі єдиного сина — люди чи демони? Дізнайтеся в програмі Битва екстрасенсів 18 сезон випуск 10 від 13.05.2018 прямо зараз.Телеканал «СТБ», «Битва екстрасенсів»

Теги: екстрасенси, ястовидці, «СТБ», «Битва екстрасенсів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект