• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Селяни задихаються від смороду свиноферми на Чернігівщині (відео)


реклама

Селяни задихаються від смороду свиноферми на Чернігівщині (відео)

Сморід на все село.

Обичів Прилуцького району потерпає від запаху відходів життєдіяльності свиней. 750 голів вирощуються на місцевій свинофермі – свинокомплекс «Біла Льошка», ТОВ «Прилуки-ГарантБуд». Люди скаржаться, в повному відчаї від нестерпного смороду, сечі та фекалій.Вже 10 років свиноферма не дає вільно дихати селянам, а місцеві жителі при кожній ліпшій нагоді вимагають від керівництва ферми встановити очисні споруди. Однак результату досі не побачили.


По документах, керує свинофермою Рожко Дмитро Миколайович. Хоча місцеві кажуть, що ключові рішення приймає його рідний брат – Рожко Артем. Він же управляє і прилуцьким м’ясокомбінатом. Почути їхню позицію журналістам не вдалося. За словами охорони, керівництво на час зйомки перебувало у Прилуки. Телефоном дав коментар помічник директора. Сергій Вовченко взявся пояснювати, чому сморід розповсюджується в усі куточки села. Перегній і сечу вони вивозять в різні місця у поля. Намагався запевнити, що очисні споруди на фермі таки є.

Упевнитися, чи дійсно встановлені на фермі очисні споруди, журналісти вирішили на власні очі. Проте знімальну групу на територію не пустили, з відмовкою, що це карантинна зона. Тож питання смороду від свиноферми залишається відкритим. Все ще хочеться почути, коли все-таки бізнесмени припинять ігнорувати думку людей і почнуть думати не лише про власні інтереси.

До того ж Артем Рожко не приховує свої політичні амбіції. У 2015 році він вже претендував на посаду міського голови Прилук, але тоді люди не довірили йому управління містом.

Сюжет: Garmata TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: свиноферма, Прилуцький район, сморід, Garmata TV

Добавить в: