Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові побував Гриценко. Поклав квіти до пам’ятного знаку героям ЧАЕС та зустрівся зі студентами (відео)


Home net

У Чернігові побував Гриценко. Поклав квіти до пам’ятного знаку героям ЧАЕС та зустрівся зі студентами (відео)

У день 32-ї річниці трагедії на ЧАЕС Чернігів з робочим візитом відвідав лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко. Разом з представниками громадськості та заступником міського голови Олександром Ломако до пам’ятного знаку героям Чорнобиля поклали квіти.Перебуваючи у Чернігові Анатолій Гриценко зустрівся зі студентами та викладачами технологічного університету. Вони обговорили загрози національної безпеки України та шляхи їх локалізації. Зокрема, міграцію молодих спеціалістів за кордон.


Зупинити українську міграцію населення можна лише, створивши всі умови безпеки в рідній країні, вважає політик. Інакше молодь продовжуватиме виїжджати за кордон. Єдиний вихід створення нових робочих місць із залученням як вітчизняних, так і іноземних інвестицій. Ризиком національної безпеки є і тривала війна на Сході держави.

Анатолій Гриценко вважає можливим зупинити війну на Донбасі лише за новим сценарієм, оскільки мінські домовленості себе не виправдали. Над розробкою плану вже працює його команда разом з іноземними спеціалістами.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Анатолій Гриценко, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект