школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » На крилах мрій до театру: у Чернігові відкрито перший дитячий театральний фестивал (відео)SHOPTOYS

На крилах мрій до театру: у Чернігові відкрито перший дитячий театральний фестивал (відео)

17 квітня у Чернігівському облмуздрамтеатрі розпочався перший дитячий театральний фестиваль «На крилах мрій». До нього активно готуються, чекають на гостей із Борисполя, Києва та Харкова. Проводять і фінальні репетиції вистави, яка відкриватиме фестиваль, «У пошуках героя». За лаштунками побувала наша знімальна група, тож подробиці репетицій дивіться у сюжеті.На обласну сцену з’їдуться дитячі та студентські трупи із Борисполя, Києва та Харкова, вистави теж показуватимуть дитячої та молодіжної тематики. Чернігівці ж зустрінуть гостей прем’єрною постановкою «У пошуках героя». У виставі гратимуть майже сотня юних акторів із шести театральних студій. Наша знімальна група знайшла їх за лаштунками.

Це репетиція вистави, яка відкриє фестиваль: «У пошуках героя». Постановка прем’єрна, її представили чернігівським глядачам перед новорічними святами.

Сюжет вистави відповідає назві: брат і сестра намагаються знайти героя, який врятує їх від Чорної Королеви. Звертаються і до іноземців, зокрема й панди Кун-Фу, і до співвітчизника – Котигорошка. Проте наш герой зайнятий іншим…

За сюжетом, Котигоршко – телезірка, і небезпечної геройської роботи уникає, ховаючись за спинами охоронців.

Іван Трофименко у театральній студії опановує акторське мистецтво лише перший рік. Каже, роль Котигорошка для нього шанс показати себе.

За лаштунками багато акторів, які як і Іван вперше грають у прем’єрній виставі. Дебютували «У пошуках героя» й виконавці головних ролей Марія Мітус та Олександр Жмурко.

Маленькі актори зізнаються: іноді налаштуватися на виставу буває складно, але зазвичай їм це вдається.

Знижок на вік акторам не роблять.

У виставі задіяні шість дорослих акторів. Розповідають — іноді й самі вчаться у молодших колег.

«Сівер-центр»

Теги: дитячий фестиваль, драмтеатр, «Сівер-центр»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект