Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Як виглядає Гонча після підтоплення (відео)

Як виглядає Гонча після підтоплення (відео)

12 днів після повені. На вулиці Гончій є позитивний результат. Вулиця та провулок, по яких 2 квітня люди плавали на човнах та пересувалися тільки у рибальському спорядженні, вже просохли. Тільки повимивало каміння.Наш знайомий пан Михайло, у якого була критична ситуація, зустрічає знімальну групу телеканалу «Новий Чернігів» разом із товаришем та сусідом Ігорем. Цей чоловік під час підтоплення приютив дві родини на ніч. Світло, яке енергетики тимчасово відключали, вже відоновлено.

Люди кажуть, вода після 3 квітня почала спадати швидкими темпами – до 30 см на день. Тепер майже краса, жартують люди, сонечко світить, тепло, а тому дивани сушаться, речі також.

Михайло показує своє помешкання. Тут все, як і було під час великої води. Господарі нічого не розбирали, бо не знають, за що братися, будівля потребує капітального ремонту. Стіни посипалися. Нестерпний запах вогкості не вивітрився й досі. З побутової техніки не все вдалося врятувати. Дещо вийшло із ладу назавжди.

Ігор також гостинно запросив до свого двору. В будинку нас чекає його мама Тамара Федорівна. В помешканні тепло, стороннього запаху немає. Єдине, що радує, техніка вся працює.
А от підвал підтоплений й досі. Консервацію витягали тільки ту, яка спливла, а інша ще під водою.
Потрібно перебудовувати і поріг, каже Тамара Федорівка, бо відійшов від будинку, з’явилася чимала тріщина. До речі, пошкоджена і стіна сараю. Майстерня Ігоря ще сира, бо за цією спорудою стоїть вода. Але тут, кажуть, вона у них завжди.

У пана Федора після повені все пристойно. Хоча господаря не було вдома, сусід та родич Ігор доповіли про ситуацію. Собачу будку, яка плавала по двору, встановили. Килими сохнуть. Автівка, яка набралася вони, зараз на СТО.

В будинках поруч також нікого немає вдома, але через огорожу видно, що у городі болото, вода застоялася, та аж зацвіла.

Знімальній групі показали будинок на краєчку вулиці біля лугу. Люди кажуть, там взагалі можна було пірнати. Зараз все в порядку.

По дорозі заїхали і до людей, які першими повідомили, що їх підтопило 2 квітня. У дворі вода зайшла, вже проросла травичка. В домі, каже господиня, нічого не постраждало.

Сусід Тетяни Віктор Васильович також запросив до себе. Із цього двору рятувальники допомагали господарям викачувати воду, бо глибина була у півтора метри.
Підвал ще підтоплений приблизно на 40 см.

Дамба по вулиці Київській, де ще 3 квітня рятувальники цілодобово перекачували воду, працює справно.

Петро Дьогтяр, начальник міського відділу ДСНС у Чернігівській області, каже, ситуація з паводком у місті стабілізувалася. Ще 5 квітня роботи надзвичайними тут завершили та перейшли до відкачування води у селах Новий та Старий Білоус. Продовжують надходити і дзвінки від мешканців деяких садових товариств.

Рятувальники слідкують за рівнем води у річках. Кажуть, за прогнозами Гідрометцентру на початку травня очікується підйом води. Тож вони тримають руку на пульсі.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: вулиця Гонча, повінь, підтоплення, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект