Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові газовики відключили блакитне паливо, коли господарів не було вдома? (відео)

У Чернігові газовики відключили блакитне паливо, коли господарів не було вдома? (відео)

Три з половиною роки будинок родини Чадьків на вулиці Мінській у Чернігові відключений від газу. Нібито через заборгованість у 313 гривень. Проте власники господи наголошують – усі квитанції сплачували вчасно, борг погасили а порушниками називають самих газівників. Вони відключили газ, залізши по драбині, коли господарів не було вдома.У будинку Ганни Чадько на вулиці Мінській зник газ після візиту двох незнайомців. Камери відеоспостереження зафіксували, як чоловіки за допомогою драбини перелізли через їхній паркан, на цій же драбині дісталися газового устаткування й після нетривалих робіт в такий самий спосіб покинули двір. За словами мешканців будинку, того дня вдома нікого не було і ворота були замкнені.

Відключення блакитного палива спровокував борг, пояснює речниця газової компанії Наталія Свириденко. Однак версію проникнення в господу в підприємстві спростовують.

Мешканці будинку розповідають, пояснити їм, звідки взялася заборгованість в компанії відмовилися, а відключення помешкання від блакитного палива провели вже після сплати боргу.

Через тривалу відсутність тепла будинок Чадьків зазнав видимих пошкоджень і нині потребує ремонту. Та не це найгірше, наголошує жінка. Газової тяганини не витримав голова сімейства – у Михайла Чадька стався інсульт, і після тривалого лікування чоловік помер.

Впевнений, відео з камер спостереження, допоможе йому довести правоту. Адвокат Геннадій Авраменко розповів Суспільному – таке проникнення на приватну територію не законне.

Представники Чернігівгазу наполягають, що відключали газ у присутності господарів. Суд першої інстанції Олександр програв, зараз збирається йти до апеляційного з вимогою повного підключення будинку до газопостачання й компенсацією моральної шкоди та матеріальних збитків на суму 25 тисяч гривень.

«Сівер-центр»

Теги: газ, родина Чадьків, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект