Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Перший інклюзивний фестиваль у Чернігові. Особливі діти зі сцени говорили про Всесвіт (відео)

Перший інклюзивний фестиваль у Чернігові. Особливі діти зі сцени говорили про Всесвіт (відео)

Особливі діти в особливу подорож. Але поряд з ними друзі, батьки, вихователі та волонтери. Хвилюватися вже немає часу. На це витратили не один тиждень. Тепер лише захват від сцени та участі у першому інклюзивному фестивалі.Для дітей з особливими потребами чи не вперше організували конкурс обласного рівня, де вони учасники, а не глядачі.

Протягом всього фестивалю учасники проведуть глядачів стежками всесвіту та покажуть свої ідеальні планети. Космос – наперед задана організаторами конкурсу.

Космічна тема фестивалю не обмежувала учасників, про що говорити зі сцени. Одні, наприклад, знайшли, чому повчитися у інопланетних істот. А інші допомагали принцу Антуан де Сент-Экзюпері.

Глядацька зала набилися під саму зав’язку гостями. Вболівали за учасників і гості з сусідньої Республіки Білорусь. Цьогоріч вони лише спостерігають, але вже можливо наступного і самі стоятимуть на чернігівській сцені. Організатори ж кажуть, що це лише початок, далі більше.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: інклюзивний фестиваль, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект