Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Обласній дитячій лікарні вручили нове обладнання для лікування хвороб пов’язаних із зором (відео)

Обласній дитячій лікарні вручили нове обладнання для лікування хвороб пов’язаних із зором (відео)

Обласній дитячій лікарні вручили нове обладнання для лікування хвороб пов’язаних із зором. Два прилади: «Струмок» та «Веселка» — придбали на кошти зібрані в рамках благодійної акції «Від серця до серця». Тепер лікарня має комплект обладнання для діагностики та лікування.Ці прилади для лікування закупили в рамках благодійної акції «Від серця до серця». Минулого року її учасники, каже координатор акції в Чернігові Ірина Сімонова, зібрали 69 тисяч гривень.

Кошти збирають у навчальних закладах, влаштовують благодійні концерти, а також виставки. Акція «Від серця до серця» у Чернігові проходить 13 років поспіль. Збір коштів стартував у цьому році знову. За гроші, які зібрали, у відділення раніше купили діагностичне обладнання. Тепер каже, завідуюча відділенням Ларина Шоломій, у них є все необхідне.

Сьогодні обладнання встановлять у офтальмологічному відділенні обласної дитячої лікарні та у поліклініці. Перші пацієнти вже чекають на лікування.

«Сівер-центр»

Теги: дитяча лікарня, обладнання, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект