Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Він створив власну манеру в живописі: у Чернігові відкрилася виставка художника Володимира Слєпчєнка (відео)

Він створив власну манеру в живописі: у Чернігові відкрилася виставка художника Володимира Слєпчєнка (відео)

Він створив власну манеру в живописі. Замість традиційних мазків – лінії. Художник Володимир Слєпченко відкрив виставку в Чернігові у галереї сучасного мистецтва Пласт-арт. «Обрані часом» – портрети Ади Роговцевої, Ліни Костенко, Богдана Ступки, Ейнштейна.4 зали щільно увішані полотнами художника. Це невелика частина з тих робіт, які мандрують зі своім творцем по усьому світу. Манера, в якій працює художник, називається арт- лайн. Це його винахід. За рахунок артистичних ліній, які перетинають полотна уздовж і впоперек, картини набувають рухомості. Контур зображення ніби розчиняеться.

Володимир Слєпченко усе довкола бачить асоціативно. Саме так він уявляє подорожі з глибин цивілізаціі до ери цифрових технологій. Художнику 70. Каже надихають його на творчість дружина і дві доньки. А ще жартівливо жаліється, що художники його ненавидять саме за його творчість.

Художник отримав Диплом члена Паризької академії мистецтв. Таких дипломантів усього 300 чоловік з 44 краін світу. І саме на тлі його першої роботи у техніці арт — лайн– портрета Тараса Шевченка Президент України вручає Шевченківські премії.

«Сівер-центр»

Теги: Володимир Слєпченко, виставка, художник, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект