Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Яким був цьогорічний опалювальний сезон для Чернігівської ТЕЦ (відео)

Яким був цьогорічний опалювальний сезон для Чернігівської ТЕЦ (відео)

Цьогорічний опалювальний сезон Чернігівська ТЕЦ провела ефективно без аварій та зривів.Днями, в зв’язку з тим, що середньодобова температура вже кілька днів трималася вище 8 градусів, опалювальний сезон для житлового сектора був завершений. В дитячі заклади ще подається тепло.

Опалювальний сезон восени почався раніше, через погодні умови, і тривав 180 днів.

Опалювальний сезон пройшов на високому рівні завдяки підготовчим роботам. Зокрема, гідравлічним випробуванням проведеним до початку сезону. Вони допомогли виявити та ліквідувати слабкі місця в тепломережі. Також на якість надання послуг вплинули проведені заходи з модернізації.

Тарифи, за підсумками сезону, склали 24 гривні за 1 м кв. Що значно нижче нормативного рівня. Споживачі, яких обслуговує Чернігівська ТЕЦ, сплачують за показниками лічильників, якими обладнані майже 100% житлових будинків, бюджетні установи та підприємства. Це і дозволило мешканцям та організаціям сплачувати за вигідним тарифом.

Крім того, 66% споживачів, яких обслуговує Чернігівська ТЕЦ, отримують субсидію від держави і сплачують лише обов’язковий платіж. Тому важливо не накопичувати борги за платіжками і зберегти державну допомогу.

А сумлінним споживачам підприємство вдячне за вчасні розрахунки.

Підприємство в свою чергу розрахувалося практично на 100% із постачальниками за спожитий природний газ і має необхідний запас вугілля.

Також ТЕЦ по завершенню сезону забезпечуватиме подачу гарячої води. Лише у випадку проведення профілактичних ремонтних робіт, воду можуть виключати на деякий час.

По завершенню опалювального сезону розпочнуться роботи з підготовки до наступного. Зокрема, проводитиметься ремонт обладнання.

Найбільший обсяг робіт буде виконаний в рамках інвестиційної програми Чернігівської ТЕЦ, яка передбачає заміну зношених теплових мереж по вулиці Мстиславській. А також капітальний ремонт на ділянці магістральної теплової мережі по вулиці Коцюбинського, довжиною близько 169 м. Із заміною зношених труб на предізольовані більшого діаметру для забезпечення більш якісного теплопостачання.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Чернігівська ТЕЦ, опалювальний сезон, тепловики, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект