Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Мати загиблої 2-річної Вероніки напала на знімальну групу телеканалу «Прямий» (відео)

Мати загиблої 2-річної Вероніки напала на знімальну групу телеканалу «Прямий» (відео)

У Ніжині 12 квітня суд позбавив права на власну 5-річну доньку жінку, на очах у якої жорстоко били її ж дітей.
Нагадаємо, 2-річна дівчинка від побоїв померла, її старша сестричка досі в лікарні.
Чи прийшла на судове засідання їхня мати, дивіться у сюжеті.


Дивитися з 14-ї хвилини.

З погрозами та криками – так розпочався візит знімальної групи телеканалу «Прямий» до матері загиблої 2-річної дівчинки. Жінка зараз у Ніжині у материнському будинку. Приїзду журналістів не рада. Під одягом ховає пляшку горілки.

Спочатку Галина погрожує нам на словах, а потім хапає цеглину та кілька разів замахується. Аби вберегти камеру та своє здоров’я, доводиться тікати.

Сусіди пояснюють, Галина агресивна, бо вже від самого ранку п’яна. Втім, та переконує, алкоголем намагається заглушити душевний біль від втрати доньки.

Саме 12 квітня у Ніжині суддя мав розглядати справу щодо позбавлення жінки прав на старшу доньку – 5-річну Діану. Її також нещадно били, але дівчинка вижила. Жінка каже, що сумує за донькою. Та водити це Галина на засідання не прийшла. Та у залі працівники соціальних служб та сільський голова. Байдужість до долі власних доньок, одна з яких померла, та не виконання батьківських обов’язків, саме це головні причини того, що у жінки заочно забрали старшу дитину, яка нині у лікарні.

Люди кажуть в будинку, де вбили 2-річну Вероніку та нещадно катували її старшу 5-річну сестру Діану, ніхто не живе, а його власники нібито переїжджають у місто.

З моменту смерті Вероніки, її матір у селі ніхто не бачив. Натомість місцеві мешканці й досі не оговтались від жахіття, яке тут коїлось. Люди кажуть, покарати потрібно усіх, хто бачив страждання малят і не допоміг.

Журналісти «Прямого» навідались до лікарні, де нині перебуває Діанка, яку нелюд також бив. Вона грається лялькою та смакує солодощі, але поспілкуватися з нею не вдалося. Медики пояснюють, через тривалі катування, дівчинка тепер боїться чоловіків.

Нині долею дівчинки опікуються громадські активісти. Вони шукають реабілітаційний центр, куди Діана зможе переїхати з лікарні.

Тим часом проти її матері правоохоронці вже порушили кримінальне провадження за злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною. Галині загрожує до 5 років ув’язнення чи обмеження волі.

Сюжет телеканалу «Прямий»

Теги: суд, вбивство, «Прямий»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект