Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У поминальні дні на кладовище «Яцево» буде 2 в'їзди і один виїзд (відео)

У поминальні дні на кладовище «Яцево» буде 2 в'їзди і один виїзд (відео)

На поминальні дні в Чернігові до кладовища курсуватиме більше маршрутних автобусів і заїхати можна буде як зі сторони вулиці Шевченка, так і з дороги на Товстоліс. А от виїзд приватного транспорту буде лише один – по польовій дорозі в напрямку на Товстоліс.На всіх виїздах чергуватимуть патрульні, як і по всій території кладовища.

Віталій Копистко, речник патрульної поліції: «На обох напрямках під’їзду до кладовища будуть працювати співробітники патрульної поліції. Вони будуть регулювати рух, надавати необхідну практичну допомогу, як водіям приватного, так і маршрутного транспорту. Пріорітет на проїзд буде надаватися громадському транспорту, щоб люди не пеклись в автобусах».

Щоб чернігівцям було зручно добиратися до міського цвинтаря 15 та 16 квітня майже всі міські маршрути на цей час продовжено до кінцевої зупинки «Яцево».

Олександр Рижий, начальник управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку: «Буде задіяно 250 автобусів громадського транспорту, які курсуватимуть до кладовища «Яцево». Роботу вони почнуть з 6-ї ранку».

Читайте також: Як працюватимуть автобуси міських маршрутів Чернігова у передпоминальний тиждень

Наразі на самому кладовищі проводять ремонтні роботи дорожнього покриття і заїздів до нього.

При відвідинах «Яцево» у поминальні дні містян просять дотримуватись встановлених правил і дослухатись до сигналів регулювальників, і поважати один одного.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: поминальні дні, кладовище Яцево, транспорт, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект