Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У 19-й школі пройшов конкурс краси та грації «Міс весна-2018» (відео)

У 19-й школі пройшов конкурс краси та грації «Міс весна-2018» (відео)

Красунь Чернігова зібрали у 19-й школі. Грає музика, дефілюють чернігівські молоді артисти та дівчата у гарних вбраннях. На канікулах тут проходить конкурс краси та грації «Міс весна-2018». Обиратимуть найкращу. Учасниці з різних шкіл міста від 5 до 10 класу. Всього 16 конкурсанток.Кожна по-своєму оцінює свій шанс на перемогу. Пообіцяли, в разі програшу засмучуватись ніхто не буде. Та й справді, скільки ще по переду таких конкурсів.

Організатор свята Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання. До цієї події готувалися серйозно і відповідально. На всіх учасниць чекають приємні сюрпризи.

Але на таких конкурсах краси все вирішує суддівська колегія. Головний, а значить і відповідальний, Валерій Семенець. Для нього це не перший подібний захід, а тому критерії оцінки він добре знає.

Нам пообіцяли, що все буде прозоро, без жодних попередніх домовленостей.

Конкурс пройшов вдало. Дівчата отримали задоволення від можливості себе показати та на інших подивитися. Відчули підтримку рідних та друзів, які щиро вболівали та раділи за них.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: конкурс краси, школа №19, «Міс весна-2018», «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект