Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Кращі кредити онлайн в Україні терміново і без відмовКращі кредити онлайн в Україні терміново і без відмов

 Напевне, вже нікого не вражають нинішні темпи розвитку мікрокредитування в Україні. В реальному та у віртуальному світах можна знайти величезну кількість пропозицій щодо мікропозики від сотень різних мікрофінансових організацій. Зрозуміло, що такої популярності МФО не отримали б, якщо такий метод кредитування не мав значної вигоди для позичальників. Особливо популярними є ті організації, які надають кредити через Інтернет. Це насправді дуже зручно, так як позичальнику немає потреби збирати великий пакет документів та взагалі виходити куди-небудь з дому.

 

Плюси мікрокредитування онлайн

Отримати кредит онлайн на карту срочно і без відказу можуть не тільки працездатні особи з джерелом постійного прибутку, а й соціально незахищені прошарки населення. Насамперед таку можливість мають пенсіонери, студенти та безробітні. Користування послугами мікрофінансових організацій можна тоді, коли є термінова потреба у коштах, а всі друзі та родичі не можуть надати відповідної допомоги.

Звісно, умови мікрокредитування мають певну різницю з кредитуванням у банках. Треба зрозуміти, що МФО являють собою непідконтрольні банківській системі структури – це звичайні підприємства, які мають стартовий капітал та потенціал для розвитку. Задача таких компаній полягає не тільки в допомозі позичальникам вирішити їхні фінансові проблеми, а й у забезпеченні власного прибутку. Прибуток полягає у високих відсотках. Що цікаво, відсотки зовсім не лякають позичальників. Все тому, що за умовами кредитування кошти надаються на невеликий термін, тож за короткий проміжок часу просто не встигає набратися сума, яка для позичальника була б занадто непосильною.

 

Порівняння з банківським кредитуванням

Тим паче, якоїсь настільки ж вигідної альтернативи мікрофінансовим організаціям нині і не знайти. Звісно, в банках України нині теж можна отримати кошти, але, певно, всі знають, наскільки прискіпливо ставляться працівники банківської системи до потенційних позичальників. Тим, хто планує отримати кошти у банку, потрібно зібрати значний пакет документів, завдяки якому можна довести власну платоспроможність. Іноді кредити надаються лише на умовах надання майна (в тому числі нерухомості) під заставу. Отримати кредит у банку швидко не вдасться, доведеться відвідувати відділення декілька разів, погоджувати умови, підписувати папери. Тож зрозуміло, що оформити кредит онлайн, де процедура займає максимум 10-15 хвилин значно легше.

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект