Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Пілотний проект «Нова освіта». Як у першачків школи №25 проходять уроки (відео)

Пілотний проект «Нова освіта». Як у першачків школи №25 проходять уроки (відео)

Навчання цих першокласників розпочинається з дружньої зустрічі. Кожного ранку діти з вчителем збираються та діляться новинами, своїми враженнями та емоціями. Разом обирають тему тижня та планують, чим займатимуться впродовж дня.У чернігівській школі №25 два класи першачків приєдналися до пілотного проекту Міністерства освіти і науки України.

Уроки в пілотних класах більше нагадують веселу гру. Учні працюють групами, кожен може висловити свою думку. Підхід вчителів до викладання в пілотних класах значно відрізняється від традиційних, діти навчаються за іншою програмою.

Вчителі переконують, що учні пілотних класів краще та швидше засвоюють матеріал.

Такий новітній підхід до викладання предметів встигли оцінити і першокласники. Після вимушених канікул діти з радістю повернулися до навчання.

І хоча, за словами вчителів пілотних класів, їм потрібно більше часу аби підготуватися до занять, проте це того варте, адже такі уроки є для учнів більш цікавими та насиченими, переконують педагоги.

З 1 вересня поточного року стартує проект «Нова українська школа». Відтак, учні, які підуть в перший клас, навчатимуться за новою програмою впродовж 12 років. З 10 класу діти зможуть обирати або профільну підготовку, під час якої вони зможуть почати здобувати якусь професію, або ж поглиблено вивчати предмети і готуватися до вступу у виші.

Всі вчителі, які 1 вересня набиратимуть першачків, мають пройти спеціальні підготовчі курси у форматі вебінарів. Також будуть у освітян і практичні заняття. Наразі на перепідготовку у Чернігові зареєструвалося більше 100 педагогів. Ті ж, хто не відвідуватимуть подібні заняття, до викладання допускатися не будуть.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: школа №25, Нова освіта, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект