Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Чому на Масанах та Подусівці тимчасово йде вода з осадом? Коли це закінчиться? (відео)

Чому на Масанах та Подусівці тимчасово йде вода з осадом? Коли це закінчиться? (відео)

Труба магістрального водопроводу не витримала навантаження.9 березня на вулиці Красносільського, 47 на території будівельного майданчика залізобетонна труба 700 діаметру дала тріщину. Жителі Масанів, Подусівки, Шерстянки та центральної частини міста напевно помітили осад у воді та пониження тиску в системі.

Юрій Федорченко, головний інженер КП «Чернігівводоканал»: «Главная причина порыва – поперечный перелом из-за поднятия грунтовых вод и нагрузкой на проезжую часть, так как камера находится на въезде на строительный участок».

Наразі точні причини аварії з’ясовують працівники «Водоканалу». Та зрозуміло головне, роботу водогону, якому більше 30 років, не можна спрогнозувати.

Юрій Федорченко: «Это водопровод, который соединяет насосную №2 Подусовка и насосную №4 Полуботки. Диаметр водовода 700 мм, материал труб - железобетон».

Працівники підприємства взялися ліквідовувати порив. Та ускладнює їх роботу глибина залягання труби та значний її діаметр.

На час роботи довелося перекрити водопостачання між двома водопровідними насосними станціями, що і викликало погіршення якості води. Та тут нова проблема, поломка засувки.

Незважаючи на труднощі ліквідації цієї аварії, на підприємстві обіцяють впоратись з ремонтом за три доби.

Після завершення всіх робіт буде проведено промивку мережі. Якість води покращиться, запевняють працівники «Чернігівводоканалу», та перепрошують за тимчасові незручності пов’язані з незадовільним станом мереж міста.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: порив, водопроводні мережі, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект