Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Цуценята-сироти знайшли собі годувальницю. Зловмисника, який отруїв їх маму, шукають (відео)

Цуценята-сироти знайшли собі годувальницю. Зловмисника, який отруїв їх маму, шукають (відео)

Три маленькі дівчинки породи Алабай нині туляться в корзині. Їх зігріває грілка із теплою водою, бо мама померла щойно встигла народити малечу. Ті з’явилися на світ передчасно. Ветеринари констатували – отруєння.Валентина, господиня цуценят: «Отвезли ее в клинику. Ей там начали оказывать всяческую помощь – делали уколы, поставили капельницу. Врач по симптомам предположил, что скорее всего это отравление».

За старшого в родині Той-тер'єр. Він грається з ними вдень. Нині осиротілих цуценят збирають до прийомної матері. Прийомною мамою стала знаменита на всю Чернігівщину німецька вівчарка Єва, що уже вигодувала шестеро підібраних морозу цуценят. Єва зустрічає малечу з радістю і тривогою, дітлахів обнюхує і одразу приймає на годівлю.

Волонтери помітили, що за останні 2 тижні кількість безпритульних на вулицях міста різко зменшилася. Вони повідомляють, що в Чернігові від тяжкого отруєння померло майже 20 тварин. До того ж отруюють і домашніх.

Марина Постол, зооволонтерка: «Когда-то мы одного отравителя поймали. Поймали благодаря наблюдательности одного мужчины. Он заметил постороннего человека, который начал кормить дворовую собаку, которая живет в будке под домом. Мужчина выскочил из дома и успел собрать с пола сосиски напичканные таблетками».

А в соціальних мережах навіть поради роздають, як отруїти собаку.

Волонтери оголосили власне розслідування. Правоохоронці ж кажуть, що спочатку року до поліції звернулося кілька чернігівців, які нарікають на жорстоке поводження з тваринами.

Наталія Човпило, речник Чернігівського відділу поліції: «Якщо в діях осіб будуть виявлені ознаки кримінального правопорушення, їх можуть притягнути до кримінальної відповідальності відповідно до статті 299 Кримінального кодексу України (жорстоке поводження з тваринами). За 1-ю частиною цієї статті передбачено максимальне покарання у вигляді обмеження волі строком до 3 років».

Та щоб покарати винних треба довести їх провину. Волонтери зізнаються, якщо знайдуть зловмисника раніше, ніж поліція, розправляться з ним самі.


Не забудьте вибрати свій спосіб читати новини: Telegram, Twitter, Facebook, Google+

Сюжет: Garmata TV

Теги: отруєння, собака, цуценята, зооволонтери, догхантери, Garmata TV

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект