Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Для всіх чернігівських забудовників мають зрівняти земельний податок до 3% (відео)

Для всіх чернігівських забудовників мають зрівняти земельний податок до 3% (відео)

Про земельний податок та його сплату говорили на нараді в муніципалітеті. На цей раз в поле зору потрапили чернігівські забудовники, які за словами Владислава Атрошенка не зрозуміли як платять податок різного розміру – від 4% до 0. Міський голова вже мав з ними розмову з цього питання.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «З 2019 року однозначно всі платять 3%. Але, якщо є юридична можливість зробити це раніше, то ми зробимо раніше. Бо, підкреслюю, не було такої домовленості, що ми цей рік платимо 1,5%».

Наразі вирішено, що має зібратися робоча нарада, де й домовляться про однаковий розмір податку для всіх.

А от традиційний звіт на цей раз слухали про роботу управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної ради.

Соціальний захист населення фінансується з бюджетів всіх рівнів. Левова частка яких припадає на відшкодування житлових субсидій. За словами очільниці управління, кількість одержувачів за останні роки суттєво не змінилася, на відміну від суми нарахувань, яка зросла у зв’язку із збільшенням тарифів на комунальні послуги.

Ще одним напрямком діяльності управління є призначення державних соціальних допомог. Зокрема, це гроші на підтримку сімей з дітьми та особами з інвалідністю. У 2017 році цю процедуру дещо спростили. Оформити допомогу при народженні дитини можна в режимі онлайн. Серед іншого з’явився і новий вид допомоги – тимчасові виплати особам, які досягли пенсійного віку, але не набули права на пенсію.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Владислав Атрошенко, нарада, земельний податок, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект