Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові водій маршрутки не хотів везти пільговика – дитину з багатодітної родини (відео)

У Чернігові водій маршрутки не хотів везти пільговика – дитину з багатодітної родини (відео)

Висадити «небажаного» пасажира намагався за допомогою патрульних. Причина відмови: одна маршрутка – один пільговик. На чиєму боці правда, розбиралися наші журналісти.Герой цього відео — 18-річний Ігор Товстоліс. Має статус дитини з багатодітної родини, нині навчається у коледжі і відповідно, має право безкоштовного проїзду у громадському транспорті. Його сьогодні зранку намагався висадити водій маршрутки.

Поліцейські перевірили документи. Ігор поїхав у маршрутці далі. Розповідає, з подібним стикається не вперше.

Поведінку водія маршрутки Суспільному прокоментував його роботодавець — директор «Пассервісу» Сергій Леоненко.

Сергій Леоненко – директор ДП «Пассервіс» ВАТ «Чернігівавтосервіс»: На маленьких машинах ми возимо одне пільгове місце. Ограничение на маленьких машинах, а на больших – сколько зайдет сталько и везем. Ну потому что там уже было одно зайнято пільгове місце. Другого сказав, що не повезу. Там на сколько я знаю эти дети, там их было несколько штук, его начали обкладывать разными нехорошими словами и он заупрямился, сказал не повезу и все».

Ігор Товстоліс – пільговик: «Були тільки я та мій друг. Він взагалі там мовчав. Він мені рота почав затикать на всю маршрутку і я теж трохи йому сказав, щоб він теж рот закрив».

Кількість пільговиків в одній маршрутці необмежена, коментує нам ситуацію начальний міського управління транспорту Олександр Рижий. Один пільговик – одне місце – цей принцип не є законний.

Скарги до управління транспорту щодо цього інциденту до управління транспорту не надходило, каже Олександр Рижий. Коли ж скарга є – до перевізника можуть застосувати санкції. Від роз’яснювальної роботи до розірвання договору, у випадку коли є багато невдоволених.

«Сівер-центр»

Теги: маршрутка, Ігор Товстоліс, безкоштовний проїзд, багатодітна родина, Пассервіс, скарга, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект