Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Куликівському районі чума свиней: спалили 72 тварини (відео)

У Куликівському районі чума свиней: спалили 72 тварини (відео)

У Куликівському районі виявили африканську чуму свиней. Вогнище хвороби — приватне господарство, розташоване на території колишньої ферми. Це у двох сотнях метрів від села Грабівка. Експертиза, яку провели у Києві, підтвердила – тварини дійсно були інфіковані. За словами Юрія Павлішена, у самій Грабівці африканської чуми поки що не виявляли.Але, щоб вірус не розповсюдився, у селі оголосили карантин. Поставили два карантинних пости, зробили подвірні обходи, провели тотальну дезінфекцію – і на території ферми, де виявили хворобу, і на подвір’ях місцевих жителів. Всього у людей вилучили і спалили 72 свині.

Такі карантини тривають як мінімум 40 днів з моменту остаточної ліквідації вогнища. У Грабівці востаннє вилучали свиней 8 березня. Якщо за цей час у селі виявлять вірус африканської чуми, відлік карантину розпочнеться заново. У Держпродспоживслужбі говорять: щоб убезпечити своє поголів’я свиней кожен господар має вчасно робити їм профілактичні щеплення.

«Сівер-центр»

Теги: африканська чума, АЧС, свині, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект