Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Дружина медаліста Ігоря Рептюха розповіла про свої переживання під час ігор (відео)

Дружина медаліста Ігоря Рептюха розповіла про свої переживання під час ігор (відео)

Попри різницю в часі, безсонні ночі за наших паралімпійцях вболівають чи не в усіх куточках країни. За одного з них, героя дня сьогоднішнього, Ігоря Рептюха вболіває вся Чернігівщина. Журналіст Артем Страшко вже напросився в гості до його родини, поговорив з ними телефоном.
Дивіться в сюжеті, як це вболівати за найдорожчих.Дісталися Чернігівщини – батьківщини Ігоря Рептюха. І саме у Чернігові у спортсмена залишилася найпотужніша група підтримки, його родина. Щойно поспілкувалися з дружиною, вона досі схвильована, не спала кілька ночей поспіль і розповіла, обидва рази, як і під час здобуття бронзи, і під час здобуття такого омріяного золота, вони вболівали у тихій домашній обстановці разом із 2-річною донечкою. А вже після фінішу, після нагородження, Ігор подзвонив дружині першій і розповів, що досі не може повірити у те, що сталося, що він здобув золото, що він переможець.

Ігор не міг довго повірити тому що цьому передувало багато перепон. Під час приготування до старту, під час старту та під час самого змагання, каже, що дуже чого було йому не звичного, а в тому числі не звична корейська траса.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Теги: паралімпійські ігри, Ігор Рептюх, золото, Паралімпіада-2018, «1+1», «ТСН»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект