Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Квартирник Сергія Бабкіна у Чернігові (відео)

Квартирник Сергія Бабкіна у Чернігові (відео)

Сергій Бабкін – український музикант, актор, автор та виконавець власних пісень, учасник гурту «5'Nizza», тренер 7 та 8 сезону вокального шоу «Голос України» - запрошує всіх чернігівців на квартирник.Випадкових людей на виступі Сергія не було, адже його творчість, як і сам артист, особлива.

Про те, що концерт буде незвичний, Бабкін заявив відразу, розповівши про його формат. На сцені було всього дві людини – він та його друг, з яким вони співпрацюють з 2001 року, Сергій Савенко. Артист відразу попрохав публіку почуватися публіку як вдома, підтримувати спілкування, ставити запитання. Перше люди попрохали розповісти хоча б одну цікаву історію, яка пов’язує музикантів.

Сергій Бабкін: «Невероятных историй много, но их рассказывать нельзя».

Розмова була веселою та невимушеною. Сергій багато і відверто говорив про життя, свою кар’єру. Таким самим непритворним, а справжнім, зустріла його і знімальна група «Новий Чернігів». Говорили на різні теми. Поцікавились, як артист привітав своїх улюблених жінок зі святом 8 Березня. Тут, каже, він був банальний – подарунки та квіти, але до самого міжнародного дня ставиться з повагою. А тому не погоджується з думкою, що його потрібно відмінити.

Сергій Бабкін, співак: «Это праздник женщин. Моих женщин. Моих мам, бабушек, моей супруги, моей доченьки. Это очень большой праздник. Потому что благодаря им все есть. Например, я вот сейчас стою на сцене и разговариваю с вами, это благодаря им».

Пронизаний коханням, так можна сказати про Сергія Бабкіна. Він романтик і це побачила вся країна, яка спостерігала за його участю в шоу «Танці з зірками». В парі із артистом стояла його найрідніша людина – дружина, яку він лагідно називає «Снежка». До речі, вони ніколи не розлучаються. На виступі в Чернігові Сніжана також була присутня, слухала чоловіка за сценою.

Всі найзворушливіші композиції співак написав для неї. Такою й була пісня «Крізь твої очі». Її Сергій представив українцям та членам журі національного відбору «Євробачення» цього року. Та все ж посів лише 4 сходинку. Відтак представляти нашу країну до міста Лісабон поїде артист початківець Костянтин Бочаров, більш відомий як Melovin. Коментувати цю ситуацію Бабкін не хоче, та запевняє, все нормально, йому є чим зайнятися. Багато часу забирають зйомки у «Голосі». Цей проект, вважає співак, найкращим та найнеобхіднішим для молодих виконавців. Їх у нас багато. Всіх, кого зумів розпізнати Сергій та повернути своє крісло вчасно, він намагається підтримувати і після шоу. Єдине, з чим категорично не погоджується артист, так це із позицією знаних зірок, які все частіше йдуть в «Голос».

Єдиний кого хотів би взяти до себе в команду і він першим повернувся до нього, це Юрій Ткач. Але той себе артистом не вважає, а тому відмовився йти далі.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: Сергій Бабкін, концерт, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект