Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Засуджених жінок перетворили на леді та організували для них професійну фотосесію (відео)

Засуджених жінок перетворили на леді та організували для них професійну фотосесію (відео)

Із засудженої на Попелюшку. Шістьох дівчат, які відбувають покарання у Чернігівській жіночій виправній колонії, 7 березня перетворили на леді та організували для них професійну фотосесію. Таким чином засудженим намагалися показати, що після звільнення в них є шанс на нове життя. Як відбувалося перевтілення, дивіться у сюжеті.У Чернігівській жіночій виправній колонії триває підготовка до святкової фотосесії. Засудженим роблять професійний макіяж, ретельно підбирають гардероб та роблять зачіски. Останні штрихи і гайда на знімальний майданчик.

Засуджених дівчат перетворили на таких собі Попелюшок, аби показати, життя може бути іншим.

Соціальний проект ініціювало Міністерство юстиції. До реалізації долучилися кілька громадських організацій та відома столична фотостудія. Всі на волонтерських засадах.

Тотальне перевтілення очікувало на шістьох жінок, що відбувають покарання. Втім в об’єктив фотокамери потрапили й ті, хто участі в акції спочатку приймати не хотів.

Подібні заходи поширені за кордоном. В Україні ж таку соціальну фотосесію провели вперше. Однак планують зробити традиційною.

Сюжет: «Сівер-центр»

Теги: засуджені жінки, макіяж, фотосесія, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект