Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові пройшов перший фестиваль з риболовлі на мормишку з льду (відео)

У Чернігові пройшов перший фестиваль з риболовлі на мормишку з льду (відео)

На зимову риболовлю – у березні. В Чернігові на Стрижні відбувся перший фестиваль з ловлі риби на мормишку з льоду. На змагання приїхали і професійні спортсмени, і аматори. Наймолодшому рибалці всього 12 років.Головний суддя дає команду і всі рибалки хапаються за бури. Лунок можна зробити скільки заманеться, та рибалити треба лише на одну вудочку.

Фестиваль з ловлі риби на мормишку з льоду в Чернігові відбувається вперше. Для його проведення рибалки обрали Стрижень.

На змагання приїхало 15 команд. У кожній – по двоє учасників. Переможця обиратимуть як у командному заліку, так і в індивідуальному. Найкращим стане той, хто наловить найбільше кілограмів риби. До уваги беруться результати двох турів.

Ближче до другого берега Стрижня рибалить Артем Остафійчук. Він – наймолодший учасник змагань. Хлопцю всього 12 років. Щоб дістатися до нього, доводиться брати у рибалок спеціальні чоботи. Без них ніяк. Артем прийшов на змагання разом із дідусем. Саме дідусь почав водити хлопця на рибалку, коли йому було всього шість.

Для Артема це перші змагання, тож дідусь йому допомагає робити лунки. Далі хлопець сам.

Серед чоловіків, які приїхали на фестиваль, є і одна жінка. Наталія Плугіна – почесний президент Донецької обласної федерації любительського і спортивного рибальства. Крім того – суддя національної категорії. Саме як одну з суддів її запросили до Чернігова. На думку Наталії, такі фестивалі, де зустрічаються і професіонали, і новачки, обов’язково потрібні.

На такого роду фестивалях рибалки не лише змагаються, а й насолоджуються самою атмосферою – природа, вогнище, юшка в казанку. Кажуть: для них важливий навіть не так результат, як сам процес.

«Сівер-центр»

Теги: Стрижень, риболовля, фестиваль, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект