Зруйнована зупинка (відео)

Ще один зупинковий комплекс зазнав пошкоджень. Падіння скляної верхньої панелі павільйону зафіксовано на зупинці громадського транспорту по вулиці Єськова. Фото з розбитим склом на даху з’явилося 6 березня в соціальних мережах. Люди, які нібито бачили, як це сталося, пишуть, що скло розбилося під вагою снігу.Генеральний директор підприємства,
яке виготовляє зупинки, Сергій Масленніков запросив журналістів особисто перевірити, чи дійсно скло не може витримати такої ваги. Перевірку вагою понад 300 кг та падіння цегли, скляна панель точнісінько така сама, якою облаштовані зупинки міста, витримала.

Минулого року встановили близько сотні нових зупинкових комплексів. Для їх облаштування підрядник замовив близько 2 тисяч скляних панелей. І якби котрась мала дефект, то не простояла б стільки часу.

Наразі з’ясовуються обставини, чи дійсно це було механічне пошкодження, чи хтось до цього приклав руку.

Євгеній Дейнеко, заступник начальника управління житлово-комунального господарства ЧМР: «Якщо з’ясується, що скляну панель хтось розбив, то буде звернення до національної поліції з метою знаходження та притягнення до відповідальності особи. Якщо це сталося по причині якогось дефекту, то скло буде замінене за рахунок підрядної організації відповідно до договору укладеного з ним».

Вартість однієї скляної панелі становить близько 1100 гривень.

Наразі у Чернігові зафіксовано майже 10 випадків пошкодження скляних зупинок. І лише за одним фактом знайдено винуватця.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: скляна зупинка, Євгеній Дейнеко, Сергій Масленніков, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект