Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Гендерна рівність. Скільки жінок несуть службу в армії? (відео)

Гендерна рівність. Скільки жінок несуть службу в армії? (відео)

Нещодавно у першому читанні народні обранці прийняли за основу законопроект щодо забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків під час проходження військової служби. Особам обох статей будуть надані рівні можливості щодо укладення контракту на проходження військової служби.Зараз в українській армії служать близько 24 тисяч жінок, майже 3 тисячі з них обіймають офіцерські посади, мають бойовий досвід АТО та навчають своїх підлеглих.

Збільшення авторитету молодших командирів дає змогу жінкам здійснювати впевнене керівництво невеликими підрозділами, такими як відділення.

В подальшому жінки укладатимуть контракт на однакових засадах з чоловіками. Будуть мати рівний доступ до посад і військових звань та тотожний обсяг відповідальності під час служби в армії.

Змінами в законодавстві скасують обмеження щодо призначення військовослужбовців жінок у добовий наряд, відправлення у відрядження і звільнення від проходження зборів.

Жінки вважають, що прикладом може бути досвід закордонних армій світу.

Велике значення та вагомий вплив для жінок має династія військових у сім’ї.

Незабаром, при успішному прийнятті законопроекту, в українському війську може з’явитися перша жінка генерал.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: військові, гендерна рівність, жінка, законопроект, армія, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект