Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Учні та вчителі освоюють сучасне обладнання. Цього року модернізація навчання продовжуватиметься (відео)

Учні та вчителі освоюють сучасне обладнання. Цього року модернізація навчання продовжуватиметься (відео)

Вчителька математики 33-ї школи Людмила Іванова вже не малює Піфагорові штани на дошці. Сучасні 8-класники хоч і люблять слухати цікаві математичні історії, але для навчання використовують сучасні технології.В 33-й школі, яка до цього з бюджету міста взагалі не отримувала підтримки, з’явилися смарт дошки, комп’ютери та спеціальне обладнання для кабінету фізики, завдяки міській програмі комп’ютеризація закладів освіти. І не лише в цій школі. В кожну школу закупили по дві смарт дошки та інше обладнання для уроків фізики, хімії, математики на розсуд керівництва кожного закладу. Закупили 8 лінгафонних кабінетів.

Візуалізація, швидке та доступне пояснення матеріалу вдвічі більше розв’язаних задач, інтерактивні вправи. Це ті можливості, які отримали чернігівські школи завдяки сучасному обладнанню.

Людмила Іванова, вчителька математики та інформатики ЗОШ №33: «Ці вправи, які ви бачили на уроці, знаходяться в мережі Інтернет в моєму блогі, тому діти можуть після уроків, якщо щось було незрозумілим, ці вправи подивитись і відпрацювати дома».

Марія: «На інтерактивній дошці ми можемо зразу перевірити свої знання, чи правильно ми зробили, бо на ній можна побачити результат. А на звичайній дошці треба чекати відповіді вчителя – чи правильно зробили, чи ні».

Навіть найскладніші дисципліни, такі як фізика, стають дітям зрозумілішими і цікавішими. Набори, які закупили для проведення дослідів, дозволяють дітям теорію перевірити на практиці. І не в кустарний спосіб як раніше.

Тільки для однієї школи такий комплект наборів вартував більше 92 тисяч гривень.

Лариса Лесун, директорка ЗОШ №33: «Освіта змінюється, освіта реформується. Ми вже європейська освіта, тому це обов’язково потрібно. Тим паче, що діти цим всім володіють. Мало того, ми зберігаємо час, а це дуже важливо, бо зараз такий об’єм інформації, який треба і засвоїти, і систематизувати, і аналізувати, і контролювати, тому ці засоби навчання нам дуже допомагають».

Нове обладнання змушує і вчителів освоювати сучасні технології, які відповідають вимогам нової освіти.

Минулорічне оснащення кабінетів загальноосвітніх шкіл з міського бюджету виділили більше 8 мільйонів гривень. Цьогоріч програма продовжуватиметься.

Василь Білогура, начальник міського управління освіти: «В цьому році також планується продовження реалізації даної програми, але вже не по кожній школі, а зосередимось окремо на найбільших школах, де велика кількість учнів. В цьому році планується закупити 12 комп’ютерних класів, 34 смарт дошки, які підуть на посилення і покращення матеріальної бази саме в найбільших навчальних закладах міста Чернігова».

Нагадаємо, минулого року на сферу освіти загалом виділили рекордну для міста суму – більше 100 мільйонів гривень.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: європейська освіта, освітня реформа, смарт дошка, школа №33, Людмила Іванова, Лариса Лесун, Василь Білогура, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект