школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Вистава для дорослих у театрі ляльок (відео)Вистава для дорослих у театрі ляльок (відео)

Вистава для дорослих та молоді «Ріка життя» за мотивами щоденника та творів Олександра Довженка пройшла в Чернігівському обласному театрі ляльок, який носить ім’я цього видатного українця.Режисером постановки став драматичний актор з Харкова Олександр Ковтун.

Прем’єрний показ відбувся 3 роки тому. Тоді, кажуть лялькарі, в залі був аншлаг. Зараз теж є глядачі.

Віталій Гольцов, художній керівник Чернігівського обласного театру ляльок, заслужений артист України: «Ми започаткували вечірню сцену в театрі, які починаються о 19-й годині. Ця вечірня сцена для дорослих та для молоді. Вперше ми започаткували вільний вхід, до цього ми продавали квитки. Робимо це для того, що популяризувати вистави для дорослих, тому що є стереотип, що театр ляльок – це театр для дітей, але це не правда».

Ця вистава цікава тим, що вона різножанрова, запевняють актори, тут є над чим посміятися і так само задуматися. До речі, 3 роки тому на всеукраїнському огляді конкурсі прем’єр українських театрів ляльок ця постановка посіла перше місце в номінації «Найкраща вистава для дорослих і молоді». Артисти пам’ятають той момент, коли з казкових героїв перейшли на інші персонажі. Результат був вартий того. Лялькарям дійсно вдалося здивувати публіку.

Вистави для дорослої публіки проходитимуть відтепер в ляльковому театрі щомісяця. Крім «Ріки життя» на цій сцені йтиме «Гамлет-машина» за п’єсою відомого німецького драматурга Хайнера Мюллера та «Великий льох» за Тарасом Шевченком.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: «Ріка життя», театр ляльок, вистава для дорослих, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект