Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Він – її ноги, вона – його очі: історія про дивовижну пару, яких кохання зробило сильнішими (відео)

Він – її ноги, вона – його очі: історія про дивовижну пару, яких кохання зробило сильнішими (відео)

Він – її ноги, вона – його очі. Далі – історія про дивовижну пару, яких кохання зробило сильнішими.Роман спускає візок, потім обережно садить у нього свою кохану…

Візок на прохання Романа подарували друзі. Але він сам переобладнав колеса й зробив його зручнішим. Попри те, що сам не бачить.

Роман Неруш і Оля Іванова разом півтора року, та один без одного не уявляють свого життя.

Він — корінний чернігівець, вона — з Донбасу, познайомилися через Інтернет. Романа зачепила в Олі не зовнішніть, вінмайже нічого не бачить. Артрит суглобів обмежує Олі свободу рухів, та не в силах обмежити їх любов і турботу одне про одного.

Аби полегшити побут своїй коханій, Роман вміє все робити по господарству. Лагодить електроприлади.

Вони разом не лише вдома, а будь-де: в залі лікувальної фізкультури, в майстерні… Декупаж, текстильні ляльки -далеко не все, що навчилися робити в благодійній організації «Аратта».

Оля мріє продавати свої витвори, аби таким чином заробляти нажиття. Роман, хочіпрацює в Товаристві сліпих складальником електромашин і апаратів, та в зимовий час замовлень у підприємства не має. Тому весь свій час він присвячує своїй нареченій. Разом готують будь — які страви.

Сімейний затишок закоханих радує і їхніх друзів.

Він допомагає Олі пересуватися по місту. Вона – підказує, де з‘явився новий бордюр, магазин чи кафе. Їхня любов змінила життя обох.

«Сівер-центр»

Теги: історія кохання, Роман Неруш, Оля Іванова, зір, артрит, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект